home Lifestyle, Moda Czapki zimowe od New Era

Czapki zimowe od New Era

Tęsknisz za latem i czapkami z daszkiem? New Era to nie tylko kultowe fullcapy! Z uwagi na nadchodzące temperatury i spacery w typowo jesiennej aurze warto spojrzeć w stronę nieco cieplejszych, ale równie ciekawych czapek zimowych. Pytanie jest tylko jedno – którą czapkę wybrać?

Jersey Ess dla fanów czapek z daszkiem

Masz problem ze schowaniem swojego fullcapa na dno szafy? Model Jersey Ess LA Dodgers od Nowej Ery będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jej jesienna kolorystyka dopełni każdej stylizacji, a cieplejszy materiał zapewni odpowiednią ochronę podczas wrześniowych poranków. Co więcej, nie musisz rezygnować z ochrony przed słońcem, które w dalszym ciągu potrafi dokuczyć!

Przejściowa beanie

Nie jest jeszcze na tyle zimno, by wyciągać wełniane czapki, ale nie oszukujmy się – poranki stają się coraz trudniejsze do zniesienia. Beanie to idealna opcja dla wielbicieli mody ulicznej, dla których  ważne jest podążanie za trendami. Czapki tego typu są najlepszym rozwiązaniem na okres przejściowy między latem, a jesienią. Zapewniają dostatecznie dużo ciepła i wyglądają przy tym bardzo stylowo. Szeroki wybór kolorów i naszywek, jakie oferuje w tym roku New Era na pewno cię zachwyci!

Wełniane pompony

Czapki z kolekcji KNITT są najcieplejszym wariantem dostępnym w ofercie New Ery. Pamiętasz szaleństwo pomponów, które opanowało świat mody poprzedniej zimy? W tym roku nie będzie inaczej! Wełniane czapki to oczywiście rozwiązanie na najzimniejsze miesiące roku, jednak już teraz warto pomyśleć o ich zakupie. Nadruki, naszywki, jednolite kolory – New Era ma dla ciebie wszystko, czego oczekujesz po zimowej czapce. Znajdź tę, która najlepiej pasuje do twojej stylizacji i ciesz się najgorętszym trendem nadchodzących miesięcy. Polska zima potrafi płatać figle. Chyba nie chcesz, by cię zaskoczyła?

Pełna oferta czapek zimowych od marki New Era znajduje się w oficjalnym polskim sklepie internetowym – http://newera.pl/czapki-zimowe

Rate this post

One thought on “Czapki zimowe od New Era

Dodaj komentarz

Podpis jest dobrowolny - nigdzie nie zostanie użyty lub zapisany.