home Lifestyle, Najnowsze Gadżety, które musi mieć współczesny mężczyzna

Gadżety, które musi mieć współczesny mężczyzna

Zbliża się Wasza rocznica? Urodziny ukochanego mężczyzny lub najlepszego przyjaciela? A może jubileusz, który warto uczcić funkcjonalnym i trafionym prezentem? Jeżeli nagłe na złość wszystkie pomysły na prezent dosłownie wyparowały Ci z głowy, a nie chcesz dać plamy, to nasz dzisiejszy wpis z pewnością dostarczy Ci inspiracji.

W kolejnym już artykule na naszym blogu przedstawiamy Ci kilka propozycji gadżetów dla mężczyzny, którymi nie pogardzi żaden miłośnik nowinek technologicznych.

Męskie gadżety: te produkty pokocha każdy fan nowości

Dwudziesta para domowych kapci, kolejne perfumy, których i tak obradowany będzie zapewne używał sporadycznie, zestaw do pielęgnacji brody lub golenia? Powiedzmy sobie szczerze: tego typu prezenty raczej na niewielu mężczyznach zrobiłyby wrażenie, dlatego tym razem zachęcamy Cię do puszczenia wodzy fantazji.

Niezależnie od tego czy szukasz prezentu dla siebie (bo niby czemu nie!), czy też dla innego mężczyzny jedno jest pewne: elektroniczne gadżety będą zawsze dobrym tropem. Zwłaszcza jeżeli możesz przeznaczyć na ich zakup nieco większą kwotę, wówczas pole do popisu (a właściwie wyboru z dostępnych w sklepach stacjonarnych i online propozycji) jest naprawdę duże.

Jakie gadżety dla mężczyzny warto kupić? Poniżej proponujemy Ci kilka sprawdzonych i trafionych opcji.

Smartwatch

Jeden z najciekawszych elektronicznych gadżetów ostatnich lat? To miano zdecydowanie zasługuje smartwath, który mądry jest nie tylko z nazwy. Inteligentny i nowoczesny zegarek nie służy bowiem tylko i wyłącznie do pokazywania daty i godziny, ale jest istnym centrum dowodzenia noszonym na prawym lub lewym nadgarstku.

Zapewniający pełną integralność ze smartfonem smartwatch może monitorować Twoją aktywność i informować o ilości spalonych kalorii oraz tętnie podczas treningu, jest w stanie badać ilość tlenu we krwi, potrafi wyświetlać powiadomienia pokazujące się na telefonie takie jak np. nowe wiadomości i powiadomienia z mediów społecznościowych, a niektóre modele smartwatchy umożliwiają także odbieranie oraz wykonywanie połączeń głosowych. Kupując smartwatch możesz także zapomnieć o zabieraniu ze sobą telefonu na siłownię, rower czy inny rodzaj treningu, gdyż niektóre modele inteligentnych zegarków mają także wejście na słuchawki i pozwalają na streaming ulubionej muzyki za pomocą łącza Bluetooth.

Słuchawki bezprzewodowe

Choć klasyczne słuchawki na kablu wciąż mają wielu zwolenników, to zapewne zgodzisz się z nami, że jest to dość irytujące, gdy za każdym razem jak wyciągasz je z kieszeni Twoim oczom ukazuje się węzeł lub supeł, który zrobiłby wrażenie na niejednym doświadczonym żeglarzu. O ile chcesz posłuchać muzyki w wolnym czasie, to zapewne kilkadziesiąt sekund jakie będziesz musiał przeznaczyć na ich rozplątywanie zapewne Cię nie zbawi, gorzej jeśli czekasz na ważny telefon, a jesteś akurat w autobusie, metrze czy innym głośnym miejscu lub też chcesz szybko odtworzyć np. plik do pracy. To właśnie w takich sytuacjach (oraz wielu innych) znacznie lepiej sprawdzają się słuchawki bezprzewodowe, które jak sama nazwa wskazuje, pozbawione są kabla.

Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe mogą być typu dousznego bądź nausznego, a sekret zasady ich działania tkwi w… niewidzialnym gołym okiem łączu Bluetooth. To właśnie za jego sprawą słuchawki łączą się np. ze smartfonem i prezentują swoje umiejętności odtwarzając Twoją ulubioną playlistę, stację radiową czy nawet film lub serial, który oglądasz akurat na telefonie.

Smartfon

Na liście gadżetów dla mężczyzny nie mogło oczywiście zabraknąć absolutnego must-have w dzisiejszych czasach, a więc oczywiście smartfona. Najnowocześniejszy następca klasycznego telefonu komórkowego z anteną, o którym marzył każdy jeszcze 20 lat temu, ma do zaoferowania całą gamę rozmaitych funkcji – możliwość wykonywania połączeń oraz wysyłania wiadomości tekstowych oraz robienia zdjęć, to jedynie niewielki ułamek tego, co mają do zaproponowania smartfony do Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, Motorola, Nokia czy wielu innych producentów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie.

smartfon - męskie gadżety

Głośnik Bluetooth

Jeśli szukasz gadżetów dla mężczyzny, który jest prawdziwym melomanem, to mamy dla Ciebie dwa słowa: głośnik Bluetooth. Niepozornych (zazwyczaj) rozmiarów urządzenie pozwala cieszyć się muzyką od ukochanych wykonawców czy też ulubionymi podcastami w każdym momencie i miejscu, gdy tylko najdzie Cię na to ochota. Zapomnij o ograniczonych możliwościach swoich słuchawek, których nie możesz np. zabrać ze sobą pod prysznic czy puścić za ich pomocą muzyki większemu gronu odbiorców i w zamian wybierz głośnik Bluetooth.

Rate this post

Dodaj komentarz

Podpis jest dobrowolny - nigdzie nie zostanie użyty lub zapisany.