home Lifestyle Jaki prezent dla znajomego z pracy?

Jaki prezent dla znajomego z pracy?

Zakup prezentu dla dalszych znajomych to niejednokrotnie spore wyzwanie. Jeśli nie znamy gustu osoby, którą zamierzamy obdarować, to sprawa mocno się komplikuje. Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla znajomego z pracy? Podrzucamy najbardziej uniwersalne propozycje!

Jaki prezent dla znajomego z pracy?

Wszystko zależy od tego, jaki jest Wasz stopień zażyłości. Jeśli jesteście najlepszymi kolegami z pracy, to na pewno doskonale wiesz, co chciałby dostać lub chociaż jakie są jego zainteresowania czy upodobania. Zupełnie inaczej jest w przypadku dalszych znajomych z pracy, którzy na przykład niespodziewanie zapraszają nas na urodziny. Na co postawić w obydwu przypadkach?

1. Kalendarz/planner

Taki organizer pracy jest potrzebny każdemu. Można zebrać w nim to, co mamy do zrobienia w najbliższym czasie, umawiać spotkania, zapisywać numery czy notatki. To świetny pomysł na prezent dla znajomego na przykład na Wigilię. Będzie mógł zacząć planować od nowego roku!

2. Dobra książka

To podarunek najczęściej w granicach 50zł, więc idealny dla znajomego z pracy. Książka może dotyczyć jego zainteresowań, o ile oczywiście je znasz. A jeśli nie wiesz, co czyta, postaw na bestseller, mocny thriller albo kryminał, który na pewno go wciągnie!

3. Dobry trunek

Sprawdzonym pomysłem na prezent dla znajomego z pracy jest alkohol. To zdecydowanie najprostsza opcja, która przypadnie do gustu szczególnie osobom niemającym żadnego pojęcia, co kupić. Mimo to zazwyczaj trafia w upodobania w 100%.

4. Bon na ciekawe przeżycie

Na przykład kolację w restauracji, skok ze spadochronem czy inne nietypowe doświadczenie. Takie prezenty można dziś kupić w różnych punktach skupiających się właśnie na prezentach.

5. Płyta

Twój znajomy z pracy namiętnie słucha muzyki? A może jest fanem konkretnej kapeli? Jeśli wiesz coś na ten temat, idź tym tropem i wybierz dla niego płytę, na przykład z muzyką podobną do tej, którą gra jego ulubiony zespół albo unikat ze starymi nagraniami z ich koncertów!

Rate this post

Dodaj komentarz

Podpis jest dobrowolny - nigdzie nie zostanie użyty lub zapisany.