home Lifestyle Jaki prezent do 50 zł

Jaki prezent do 50 zł

Czasami wybór idealnego prezentu dla bliskiej nam osoby jest uzależniony od budżetu. Kwota, którą przeznaczymy na podarunek może być naprawdę niewielka, bo w znakomitej większości przypadków liczy się przecież gest! Gest jednak również może okazać się świetnym prezentem, o ile tylko dokonamy zakupu w określonej kwocie z zachowaniem jak największego rozsądku. Dziś przedstawiamy więc różne pomysły na prezenty, których cena nie przekracza 50zł!

Książka

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent do 50zł jest oczywiście książka. O ile nie wybierzemy albumu z fotografiami czy ilustracjami, to większość lektur dostępnych w księgarniach kończy się właśnie na tym pułapie cenowym. Do naszej dyspozycji pozostają powieści, poradniki, tomiki wierszy, nowości z różnych działów i wiele, wiele innych. Z jednym tylko „ale” – obdarowywana przez nas osoba musi lubić czytać, w przeciwnym wypadku kupowanie jej książki nie ma żadnego sensu.

Notatnik lub kalendarz

Rozwiązanie dla osób niezbyt dobrze zorganizowanych, ale też dla tych, którzy mają dużo na głowie. Jeśli przyjaciółka studiuje dwa kierunki, dorywczo pracuje i udziela się w wolontariacie, to z pewnością przyda jej się notatnik lub kalendarz, w którym mogłaby wszystko zapisywać. Wbrew pozorom notatniki i kalendarze w wersjach papierowych wcale nie umarły, a wręcz przeżywają właśnie drugie życie. Mają przepiękne, kolorowe okładki i świetne rozkłady w środku. Taki prezent ułatwia życie, a często jest też bodźcem do wprowadzenia zmian!

Alkohol

To prezent z cyklu „na ostatnią chwilę” lub „nie mam pomysłu na prezent”. Prawda jest jednak taka, że bardzo często ten wynikający z braku pomysłu lub czasu prezent jest najlepiej trafionym prezentem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę mężczyzn w roli obdarowywanych. W kwocie do 50zł można kupić dziś naprawdę sensowny i elegancki alkohol. Nie zapomnij go ładnie zapakować!

Bon prezentowy

Kolejny podarunek z działu tych mało kreatywnych, jednak często sprawdza się lepiej niż myślimy. Tu jednak pojawia się problem – obdarowywany będzie wiedział, ile wydałeś na prezent dla niego. Jeśli ci to nie przeszkadza, to koniecznie wybierz bon do sklepu, w którym obdarowywanej osobie zdarza się kupować. Jeśli ta osoba jest wielbicielem klasyki w ubiorze, a ty zafundujesz jej bon do sklepu z ubraniami casual, to nie będzie trafiony prezent!

Kubek lub zestaw kubków

Kubków nigdy za wiele – powiedziałaby chyba każda kobieta. Jeśli obdarowywana osoba uwielbia kawę, herbatę oraz podawanie ich w przepięknych naczyniach, to kolejny kubek, filiżanka lub dzbanuszek będą świetnymi prezentami! Wybieraj jednak rzeczy wyróżniające się pięknym designem. Możesz dokupić do nich elegancką, liściastą herbatę lub kawę z ciekawym aromatem, dzięki czemu prezent zyska w oczach obdarowywanej osoby.

T-shirt

Czy ubrania są dobrym pomysłem na prezent? To zależy, w jakim stopniu zażyłości jesteś z osobą, której zamierzasz je podarować. Jeśli to twój chłopak, dziewczyna, mama lub siostra, a do tego znasz ich rozmiar, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nie zakupić im czegoś z asortymentu sklepów odzieżowych. W kwocie 50zł z pewnością uda się zakupić świetnej jakości t-shirt – gładki, z ciekawym napisem lub abstrakcyjną grafiką – koniecznie dopasuj go do gustu obdarowywanej osoby!

Zestaw kosmetyków

Zestaw kosmetyków jako prezent kojarzy się źle. Zwykle to spakowane w przeźroczystą folię dezodorant, żel pod prysznic i pianka po goleniu. Jednak wcale nie musi tak być! Zestaw kosmetyków to świetny prezent, o ile podejdziesz do sprawy poważnie, to znaczy samodzielnie wybierzesz kosmetyki (koniecznie bardziej eleganckie niż przyziemne) i spakujesz je lub oddasz do spakowania na prezent. Pięknie pachnące mydełka, genialnie wyglądający olejek do masażu czy krem do rąk będą idealnymi prezentami.

Prezent do 50zł? Zdecydowanie może być elegancki, efektowny i wartościowy. O ile oczywiście będzie trafiony, dlatego kieruj się przede wszystkim upodobaniami i zainteresowaniami obdarowywanej osoby!

Rate this post

Dodaj komentarz

Podpis jest dobrowolny - nigdzie nie zostanie użyty lub zapisany.